Kylian Mbappe o możliwym transferze

628-390-11-mbappe

Kylian Mbappe, jeden z celów transferowych Manchesteru United, wypowiedział się na temat swojej przyszłości i możliwym opuszczeniu AS Monaco.

18-latek jest na finiszu fantastycznego sezonu, w 45 występach zdobył 26 bramek i swoim talentem oczarował cały piłkarski świat. Mbappe jest już na celowniku kilkunastu wielkich europejskich klubów, ale najbardziej zainteresowane jego sprowadzeniem są podobno Real Madryt i Manchester United.

“Królewscy” złożyli ofertę za młodego francuza, opiewającą na 103 mln euro, ale AS Monaco odrzuciło tą ofertę, ponieważ zdaniem klubu z księstwa Kylian jest wart jeszcze więcej. Sam Mbappe podjął wreszcie temat swojej przyszłości:

– Moja przyszłość? Chciałbym powiedzieć coś więcej, ale po prostu nie wiem co będzie. Mogę tylko powiedzieć, że zainteresowanie moją osobą jest duże – powiedział 18-latek.

– Rozmawiałem tydzień temu z vice prezydentem Monaco i ustaliliśmy, że na razie skupiamy się na walce o tytuł. Ten cel udało się osiągnąć, a ja wciąż nie wiem co będzie. Powstało już mnóstwo plotek, większość wyssanych z palca. Spekulacje zawsze były częścią futbolu. Myślę, że wrócę do tematu po zgrupowaniu reprezentacji Francji.

Dyskusja