Jose Mourinho po meczu ze Swansea

628-390-mourinho-manutd-8

Jose Mourinho pochwalił swoich podopiecznych, mimo że Manchester United zremisował ze Swansea 1:1 na Old Trafford.

Wayne Rooney otworzył wynik spotkania w czasie doliczonego czasu gry pierwszej połowy, jednak wspaniały rzut Gylfi’ego Sigurdssona z drugiej części sprawił, że „Czerwone Diabły” musiały zadowolić się remisem.

Straciliśmy piłkarzy i punkty, więc to był dla nas zły dzień. – powiedział po meczu Mourinho.

Nie wyglądaliśmy na zmęczonych, chociaż prawda jest taka, że jesteśmy wykończeni. Nie można tego spotkania wyjmować z kontekstu.

To był dziewiąty mecz w kwietniu. Nasza kadra składała się z 22-23 piłkarzy, a teraz została okrojona do 14-15.

Young i Lingard wyglądali lepiej niż reszta? To dlatego, że nie grali w ostatnim meczu.

Jestem zadowolony ze swoich piłkarzy, bo dali z siebie wszystko. Nie mogę ich krytykować.

Nie wiem nic na temat kontuzji, jednak Luke Shaw musiał zejść po 10 minutach, więc to musi być coś poważnego.

W tym momencie sezonu możemy wyjść z łóżka do toalety i złamać w tym czasie nogę.