Darmian: Musimy być gotowi na Swansea

628-390-darmian

Matteo Darmian przyznaje, że konieczność rozegrania kolejnego meczu w ciągu 3 dni jest bardzo męcząca. Mimo tego Włoch zaapelował do kolegów z drużyny o wykrzesanie z siebie resztek sił.

To trzeci tydzień z rzędu w trakcie którego „Czerwone Diabły” zagrają dwa mecze z ciągu tygodnia. Niestety podopiecznych Jose Mourinho czekają jeszcze dwa takie tygodnie.

Nie mamy wiele czasu na odpoczynek i przygotowanie się do meczu. Do końca sezonu będziemy grali z taką częstotliwością, więc musimy się do tego przyzwyczaić. W ten weekend musimy wygrać.

Przed Manchesterem United bardzo trudny okres. „Czerwone Diabły” zagrają m.in. na wyjeździe z Tottenhamem i Arsenalem.

Naszym celem jest czołowa czwórka. Chcemy wygrać pozostałe spotkania i utrzymać dystans do Manchesteru City i Liverpoolu.

Manchester United zmaga się z ogromnymi problemami kadrowymi – zawieszony jest Marouane Fellaini, a Tim Fosu-Mensah, Marcos Rojo i Zlatan Ibrahimovic zmagają się z kontuzjami.

Morale są wysokie od samego początku, więc nie mamy problemów w szatni.

Darmian zaliczyły dobry występ we wczorajszym meczu przeciwko Manchesterowi City.

Nie pozwoliliśmy im na stworzeniu wielu szans, więc uważam, że mieliśmy wszystko pod kontrolą. Graliśmy bardzo dobrze w defensywie. Z ofensywą było gorzej, ale na tym elemencie gry będziemy się mogli skupić ze Swansea.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja