The Sun: Zlatan odrzucił ofertę Man Utd wartą 13 mln funtów

628-390-zlatan-7

Jose Mourinho chce przedłużyć o kolejny rok kontrakt Zlatana Ibrahimovicia, mimo iż Szwed jest kontuzjowany i nie będzie mógł grać przed blisko 9 miesięcy. 35-latek miał jednak odrzucić propozycję nowej umowy – informuje The Sun.

Ibrahimović dostał od United ofertę, na mocy której za kolejny sezon otrzymałby on 13 milionów funtów, lecz piłkarz uważa, że nie byłoby w porządku podpisanie nowej umowy biorąc pod uwagę, że nie może grać. Jeśli informacje The Sun się potwierdzą będzie oznaczało to, że nie zobaczymy więcej Zlatana w koszulce Czerwonych Diabłów.

Szwed doznał zerwania więzadeł w kolanie i przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie przejdzie operację. Jose Mourinho wierzy, że Ibra nie zakończy kariery i liczy, iż piłkarz wykaże się taką determinacją, jaką pokazywał przez całą swoją karierę.

Jego przyszłość to poważna operacja i długa walka o powrót na boisko. Ale mówimy też o przyszłości bardzo silnego mentalnie faceta, który już napisał w mediach społecznościowych, że to on zadecyduje kiedy skończy karierę. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że on się nie podda i że zamierza walczyć, co mnie bardzo cieszy. Walczył przez całe swoje życie, od dnia narodzin, nie widzę więc teraz powodu, by nie miał ponownie walczyć – powiedział Mourinho.

Źródło:

The Sun

Dyskusja