Z Herrerą i Valencią, ale bez Pogby na City

628-390-pogba-manutd-9

Menadżer Manchesteru United, Jose Mourinho przekazał, że Antonio Valencia i Ander Herrera są gotowi na jutrzejsze derby Manchesteru. W składzie United zabraknie jednak niestety Paula Pogby.

Valencia odpoczywał w niedzielnym, wygranym 2-0 meczu z Burnley, podczas gdy Pogba w wyniku kontuzji opuścił boisko w końcówce spotkania, będąc zastąpionym przez Michaela Carricka.

United jest obecnie jeden punkt za czwartym w tabeli Manchesterem City. Na konferencji prasowej przed jutrzejszym starciem, Jose Mourinho poinformował o sytuacji kadrowej swojego zespołu.

– Valencia [wraca do składu – przyp.red.] – powiedział Boss. – Jedziemy z tym co mamy i będziemy walczyli tym co mamy. Ufam chłopcom i będziemy dawać z siebie wszystko do ostatniej sekundy sezonu tymi piłkarzami, których mamy. Jesteśmy walczakami, moi chłopcy są walczakami.

Zapytany czy Pogba i Herrera są zdrowi, Mourinho odpowiedział:

– Paul, nie. Herrera, tak.

Mourinho przekazał też, że nie skupia się na wewnętrznej rywalizacji między klubami z Manchesteru, a interesuje go jedynie skończenie sezonu w TOP4.

– To nic nie znaczy [rywalizacja o prym w mieście Manchester – przyp.red.]. Jeśli skończymy na 5 pozycji, a oni na 6, nie będzie to nic znaczyło. Jeśli natomiast oni będą na 3 pozycji, a my na 4, to już będzie miało ogromne znaczenie.

– Tu nie chodzi o Pepa Guardiolę, ani o City, ale o nasze cele, a chcemy grać w Lidze Mistrzów. Wciąż mamy otwarte dwie pary drzwi – zakończył Jose.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja