Marca: Mourinho nie będzie zatrzymywał De Gei

628-390-degea-6

Jose Mourinho nie będzie stał na drodze żadnego piłkarza, który będzie chciał opuścić Manchester United, o czym miał poinformować łączonego z transferem do Realu Madryt, Davida De Geę – informuje hiszpańska Marca.

Nie oznacza to jednak, że Portugalczyk zamierza się łatwo pozbywać swojego bramkarza numer jeden. Mourinho wysłucha ofert zainteresowanych klubów, jednak negocjacje rozpoczną się tylko w momencie, w którym uzna on, że proponowana suma jest odpowiednia. The Special One nie zamierza trzymać nikogo w klubie na siłę, lecz nie sprzeda żadnego piłkarza poniżej jego wartości rynkowej.

W Madrycie zdają sobie sprawę, że United jest przygotowane na ewentualną stratę De Gei w letnim oknie transferowym, lecz dotychczas żadne porozumienie między Czerwonymi Diabłami i Królewskimi nie zostało osiągnięte.

Zinedine Zidane rozważa możliwość sprowadzenia latem nowego bramkarza i to właśnie De Gea ma być numerem jeden na jego liście. Aby jednak Hiszpan trafił do Madrytu, prezydent Realu, Florentino Perez będzie musiał zapłacić co najmniej 60 milionów euro.

Źródło:

marca.com

Dyskusja