Zlatan: Poddanie się nie wchodzi w grę

628-390-zlatan-manutd-5

Zlatan Ibrahimović mimo nabawienia się kontuzji kolana, w wyniku której czeka go operacja i około 9 miesięcy przerwy od piłki, zapowiada, że nie zamierza się poddawać i wróci na boisko silniejszy.

35-latek opublikował post na Instagramie, w którym przekonuje, że mimo odniesienia poważnej kontuzji, nie zamierza on kończyć kariery piłkarskiej.

Na początku chciałem Wam podziękować za wsparcie i miłość, jaką mi okazujecie. Jak wiecie, jestem kontuzjowany i nie będę grał w piłkę przez pewien czas. Przejdę przez to jak przez wszystko inne i wrócę nawet silniejszy. Dotychczas grałem jedną nogą, więc nie powinien być to żaden problem. Jedno jest pewne, ja decyduję kiedy jest czas by przestać [grać w piłkę – przyp.red.]. Poddanie się nie wchodzi w grę. Do zobaczenia wkrótce.

Ibrahimović ma ważny do końca sezonu kontrakt. Manchester United ma opcję przedłużenia obecnej umowy o kolejne 12 miesięcy, lecz w obliczu tak poważnej kontuzji jest to mało prawdopodobne. Klub z Old Trafford zapowiedział, że zawodnik dostanie wszelką konieczną pomoc przy powrocie do zdrowia.

Źródło:

Instagram

Dyskusja