Doradca Griezmanna: Man Utd jest najkonkretniejsze

628-390-griezmann-2

Manchester United jak dotychczas jest na czele wyścigu o sprowadzenie napastnika Atletico Madryt, Antoine’a Griezmanna – poinformował doradca piłkarza, Eric Olhats.

Olhats jest osobą, która pomogła odkryć talent Griezmanna i jest dobrze poinformowany w kwestiach związanych z potencjalnym transferem Francuza. Jego zdaniem oprócz United, zainteresowanie 26-latkiem wyrażają Manchester City, Chelsea, Real Madryt i FC Barcelona.

Griezmann, który ma w kontrakcie zapisaną klauzulę odejścia w wysokości 84 milionów funtów, jest od dłuższego czasu łączony z transferem na Old Trafford i mimo że poinformował ostatnio, iż nie zamierza odchodzić z Atletico, Olhats poinformował, że wszystkie konkretne oferty z innych klubów zostaną rozpatrzone.

Jesteśmy na etapie zbierania informacji z klubów, które mają poważne intencje. Ma on klauzulę w wysokości 100 milionów, której nie da się pominąć, dlatego lista kandydatów jest krótka. Mamy United, City, Chelsea, Real i Barcelonę. United spotkało się z nami jako pierwsze i są najbardziej konkretni w swoich życzeniach – powiedział doradca Griezmanna.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja