Rooney: Dałem dziś Mourinho do myślenia

628-390-rooney-19

Wayne Rooney był bardzo zadowolony z powrotu na boisko w dzisiejszym meczu z Burnley i ze zdobycia bramki. Anglik uważa, że on i Anthony Martial dali dzisiaj swoimi dobrymi występami Jose Mourinho powód do myślenia.

Wiedzieliśmy, że to trudne miejsce do gry po tak ciężko wywalczonym awansie do półfinału Ligi Europy, tracąc przy tym Zlatana i Rojo. Wszyscy jesteśmy smutni z powodu ich urazów i życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia.

– To jednak daje szanse innym piłkarzom by wejść i się pokazać, tak jak ja i Martial daliśmy dziś menadżerowi powód do myślenia. Graliśmy dobrze i obaj strzeliliśmy gola, co jest wspaniałe. To rywalizacja o miejsce w składzie i tego właśnie potrzebujemy.

– Cieszę się z dzisiejszego powrotu. Miałem kontuzje i chciałem grać. Gdy tylko dostawałem szanse, nabawiałem się kolejnych urazów, to nie było nic poważnego, ale mnie wstrzymywało. Wróciłem i czuję się silny. W czwartek spotkają się dwie wielkie drużyny w ważnym dla miasta meczu. To walka o TOP4, obie drużyny są w grze. To wielki mecz dla obu drużyn i będziemy na to gotowi – powiedział Rooney dla Sky Sports.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja