Mourinho: Jesteśmy w tarapatach

mourinho-anderlecht

Jose Mourinho przekazał, że po kontuzjach Zlatana Ibrahimovicia i Marcosa Rojo, sytuacja Manchesteru United robi się bardzo trudna.

Obaj piłkarze zerwali w czwartkowym meczu z Anderlechtem więzadła w kolanie i obu czekać będą operacje. Spekuluje się, że Argentyńczyk nie zagra do września, a Szwed może wrócić nawet dopiero na początku 2018 roku.

Jesteśmy w tarapatach. Na ten moment Eric Bailly rozegrał 6 meczów pod rząd, a teraz tracimy Marcosa Rojo. Poza tym nie możemy skorzystać z Chrisa Smallinga i Phila Jonesa. Mamy kłopoty i jeszcze na dodatek straciliśmy Zlatana Ibrahimovicia – powiedział Mourinho.

W ataku mamy jednak opcje, do tego wraca Rooney. Zobaczymy czy Mata będzie też mógł wrócić przed końcem sezonu. 

– To fighter, który ma dobrą mentalność. To silny człowiek, nawet jeśli nie jest w najlepszej formie. Może on nie jest w odpowiedniej dyspozycji do gry na wysokim poziomie, ale ma doświadczenie i charakter, dzięki którym może to zrobić – dodał Boss o Rooneyu.

Teraz potrzebujemy każdego, być może będę musiał też pomyśleć o Axelu Tuanzebe. Możliwe, że będzie nam teraz musiał pomóc, ponieważ na ten moment potrzebujemy każdego – zakończył Jose.

Źródło:

sport.bt.com

Dyskusja