Mirror: Keane marzy o powrocie do Man Utd

Michael Keane

Michael Keane byłby bardzo szczęśliwy, gdyby wrócił do Manchesteru United tego lata – informuje The Mirror. Obrońca opuścił Old Trafford w 2014 roku, trafiając za 2,5 miliona funtów do Burnley.

Czerwone Diabły byłyby ponoć skłonne nawet zrzec sie 25% od kolejnego transferu Keane’a, które wynegocjowały podczas jego przenosin do Burnley, byleby tylko trafił on ponownie do Manchesteru.

24-latek został w 2014 roku sprzedany przez Louisa van Gaala i trafił do zespołu z Turf Moor, gdzie miał większe szanse na regularną grę. Niespodziewanie Anglik stał się ostoją swojej nowej drużyny, co zaowocowało nawet powołaniem do reprezentacji Anglii.

Jego znakomita gra przykuła uwagę wielu menadżerów Premier League, na czele z Mauricio Pochettino i Antonio Conte. Potencjał Michaela dostrzega także Jose Mourinho, który rozpatruje możliwość ściągnięcia go na Old Trafford.

Dla Keane’a marzeniem byłaby ponowna gra w Manchesterze United, w którym przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn juniorskich. Obecna umowa piłkarza wygasa w 2018 roku, lecz ma on być zdeterminowany do odejścia z Turf Moor już tego lata.

Źródło:

The Mirror

Dyskusja