Young: Skupiam się na grze w Manchesterze United

628-390-young-2

Ashley Young zapewnia, że jest skoncentrowany na grze w Manchesterze United oraz, że nie myśli jeszcze o swojej przyszłości, która zdaniem mediów, nie jest taka pewna.

Anglik rozegrał w tym sezonie tylko 13 spotkań w barwach United, a w trakcie trwania zimowego okienka transferowego, mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony klubów Chińskiej Super League.

Ostatnio jednak Young stał się pierwszym wyborem Jose Mourinho, zagrał w 8 z 13 ostatnich spotkań Czerwonych Diabłów i wrócił do łask Portugalskiego szkoleniowca. Sam zawodnik zapewnia, że jest skupiony na grze w United i na razie nie porusza tematu swojej przyszłości.

– Spekulacje były, są i będą, a szczególnie w trakcie okienek transferowych. Ja chcę grać jak najwięcej w United, ale nigdy nie wiesz, co przyniesie Ci przyszłość. Na ten moment skupiam się na każdym kolejnym spotkaniu – powiedział 31-latek.

– Przed nami kluczowy moment sezonu. Każdy mecz jest jak finał. Nie zaprzątam sobie głowy spekulacjami, jestem skoncentrowany na grze w Manchesterze United. Jestem głodny gry, zwycięstw, sukcesów i rywalizacji, a tej ostatniej nie brakuje, gdy grasz w takiej drużynie jak United.

– Mam jeszcze kontrakt ważny przez rok, więc mam jeszcze czas, zobaczymy co będzie – kończy Young.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja