Mata: Chciałem wczoraj wskoczyć na boisko

628-390-mata-19

Hiszpański pomocnik Manchesteru United Juan Mata przyznaje, że widząc zaangażowanie kolegów z drużyny przeciwko Chelsea, był gotów wskoczyć na boisko by pomóc odnieść zwycięstwo.

Podopieczni Jose Mourinho w meczu z liderem Premier League odnieśli bardzo ważne zwycięstwo i tym samym nadal liczą się w walce o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Pauzujący z powodu kontuzji do końca sezonu Juan Mata z trybun wspierał swoich kolegów z drużyny w rywalizacji przeciwko Chelsea Londyn. Jak przyznaje, mimo kontuzji był gotów wejść na murawę widząc zaangażowanie w rywalizacji z liderem Premier League.

– Byłem na Old Trafford by móc wspierać zespół z trybun. Były takie momenty, gdy chciałem wskoczyć na murawę i pomóc drużynie. Jednak muszę cierpliwie czekać by jak najszybciej wrócić do zdrowia.

– Chelsea to zawsze trudny rywal. Mają najlepiej zorganizowany zespół w całej lidze, dzięki czemu od dłuższego czasu zajmują pozycję lidera. Zwycięstwo w takim meczu zawsze daję pozytywny impuls na dalszą część sezonu.

Źródło:

dailymail

Dyskusja