Darmian: Rashford może zostać jednym z najlepszych piłkarzy świata

628-390-rashford-6

Matteo Darmian po wczorajszym meczu z Chelsea powiedział, że Marcus Rashford może zostać jednym z najważniejszych piłkarzy w świecie futbolu, jeśli uda mu się w pełni rozwinąć swój potencjał.

19-latek zdobył swojego 16. gola w seniorskiej karierze w 7. minucie wczorajszego meczu Manchester United – Chelsea.

Na temat potencjału Anglika wypowiedział się boczny obrońca Matteo Darmian.

Zachował się bardzo dobrze przy pierwszym golu. Marcus to wspaniały piłkarz, a jest jeszcze młody. Jest dla nas ważny ze względu na jakość, którą wnosi. Może zostać jednym z topowych piłkarzy, ponieważ ma wszystko, co powinien mieć zawodnik na tej pozycji.

Potrafi strzelać, dobrze się porusza, jest szybki i wie gdzie się ustawić, żeby zdobyć bramkę w każdej możliwej sytuacji.

– Czasami napastnicy mają problemy ze skutecznością. To nic niespotykanego. Mam nadzieję, że nadal będzie tak grał i pomoże całej drużynie.

Zwycięstwo nad liderem z Londynu sprawiło, że podopieczni Jose Mourinho nadal liczą się w walce o czołową czwórkę Premier League.

Takie mecze sprawiają, że nabieramy pewności siebie. To kluczowy moment sezonu, bo walczymy na dwóch frontach, więc zwycięstwo nad Chelsea nie mogło przyjść w lepszym momencie. Musimy walczyć i wygrać jak najwięcej spotkań.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja