Zlatan zgadza się z krytyką Mourinho

628-390-mourinho-zlatan

Zlatan Ibrahimovic uważa, że podczas zremisowanego 1-1 meczu z Anderlechtem, on i jego koledzy z formacji ofensywnej powinni spisać się lepiej, a Jose Mourinho miał rację, krytykując 4 piłkarzy, którzy byli w tym spotkaniu odpowiedzialni za atakowanie rywala.

Zapytany po meczu z Anderlechtem, czy menadżer United miał rację, twierdząc, że on i inni piłkarze ofensywni powinni zrobić w tym meczu więcej, odpowiedział:

– Myślę, że menadżer miał racje. Nie czułem się dziś dobrze. Czułem się zmęczony, ale to nie jest żadna wymówka. Wciąż muszę robić dużo więcej i grać dużo lepiej niż dzisiaj. Mówiłem to sobie, że dziś nie zagrałem dobrze. Mamy przed sobą miesiąc i wiele meczów. Wciąż ciężko pracujemy, ponieważ mamy Ligę Europy i końcówkę Premier League. Będziemy o to walczyć.

Całą uwaga skupia się teraz na kluczowym, dzisiejszym starciu z Chelsea, Ibrahimović podkreśla, że rekord 21 meczów bez porażki nie ma teraz znaczenia.

– Myślę, że nie powinniśmy się na tym skupiać. Wolałbym być pierwszy w lidze, ale nie mieć tego rekordu. Ten rekord nam nic nie daje.

– Uważam, że Chelsea to dobra drużyna. Oczywiście oni grają tylko raz w tygodniu, a to spora różnica. Nie wiem ile mamy już rozegranych meczów, ale myślę, że mamy ich dużo więcej od nich. Nie grali w tym sezonie w Europie i wcześnie odpadli z Pucharu Ligi. Mają dobry zespół, inaczej nie byliby numerem jeden w lidze.

Ibrahimović miał w tym sezonie udział przy 18 golach w 17 występach w Premier League (13 goli, 5 asyst).

Źródło:

manutd.com

Dyskusja