Fantastyczne zwycięstwo nad Chelsea!

Marcus Rashford vs. Chelsea

Manchester United zwyciężył na Old Trafford z Chelsea 2:0 po golach Marcusa Rashforda i Andera Herrery.

MANCHESTER UNITED 2:0 CHELSEA

Rashford 7′, Herrera 49′

W 6. minucie Marcus Rashford doszedł do piłki w polu karnym. Młody Anglik w niefortunny sposób trafił w piłkę, dzięki czemu Begovic nie musiał interweniować.

Minutę później Rashford umieścił piłkę w siatce. Asystował Ander Herrera, który odzyskał piłkę na własnej połowie i po krótkim rajdzie obsłużył wychowanka fantastycznym prostopadłym podaniem.

W 16. minucie szalenie aktywny Rashford minął się z groźnym dośrodkowaniem Younga.

W 29. minucie do dobrej sytuacji doszedł Ashley Young. Anglik spudłował po dobrej akcji duetu Pogba – Rashford.

W 42. minucie Cahill był bliski umieszczenia piłki we własnej siatce. Anglik nie mógł sobie poradzić z dośrodkowaniem Rashforda.

W 49. minucie Ander Herrera podwyższył na 2:0. Herrera zdecydował się na uderzenie ze skraju pola karnego. Piłka odbiła się od Zoumy, co zmieniło tor lotu pilki. Zaskoczony Begovic był bez szans.

Trzy minuty później Lingard strzelił nad bramką gości.

W 61. minucie Rashford strzelił w boczną siatkę.