Shaw: Każdy mecz w Lidze Europy będzie dla nas jak finał

628-390-11-shaw

Już w najbliższy czwartek Manchester United rozegra pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Europy. Jak przyznaje Luke Shaw, każde spotkanie będzie teraz miało ogromne znaczenie, jeśli United chce triumfować w tych rozgrywkach.

Nikt w klubie z Old Trafford nie ma wątpliwości, że awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów jest celem numer jeden na ten sezon. By tego dokonać Manchester United musi zająć miejsce w pierwszej czwórce Premier League lub wygrać Ligę Europy.

Jak twierdzi obrońca Manchesteru United, do spotkania Anderlechtem Bruksela podopieczni Jose Mourinho muszą podejść w pełni zmobilizowani.

– Każde spotkanie które nas czeka jest teraz dla nas bardzo ważne. W czwartek czeka nas rywalizacja w Lidze Europy o awans do półfinału. Na tym etapie musimy być bardzo zmobilizowani jakby od tego meczu zależała nasza przyszłość.

– Rywalizacja w Lidze Europy jest dla nas bardzo ważna. Chcemy triumfować w tych rozgrywkach. Wówczas zapewnimy sobie również awans do Ligi Mistrzów w następnym sezonie.

– Mamy w zespole wielu znakomitych piłkarzy i jeśli zagramy najlepiej jak potrafimy, to możemy ostatecznie wygrać ten puchar.

Źródło:

Eurosport

Dyskusja