Mourinho odpowiada na informacje o De Gei

628-390-degea-sad

Jose Mourinho na dzisiejszej konferencji prasowej odpowiedział na informacje o niezadowoleniu Davida De Gei i spekulacje łączące Hiszpana z transferem do Realu Madryt.

Mourinho krytykował Hiszpana, między innymi za brak koncentracji w końcówce meczu z West Bromem. Wtedy to Darren Fletcher, zawodnik „The Baggies”, oddał niegroźny strzał z dość dużego dystansu, a De Gea zamiast spokojnie złapać piłkę po tym kiepskim strzale, wypuścił ją, po czym spadła ona na poprzeczkę i szczęśliwie wróciła do jego rąk.

– De Gea „przysnął” w końcówce meczu z West Bromem, na szczęście skończyło się zabawną pomyłką Hiszpana. Szczerze mnie ta sytuacja rozbawiła – powiedział wtedy „The Special One”.

Od razu pojawiły się plotki, że te słowa trenera bardzo poirytowały Davida, ponownie wrócił temat jego transferu do Realu Madryt. Sam Mourinho całą sytuację skomentował tak:

– Nie interesują mnie takie spekulacje i samego zawodnika też nie powinny interesować. To zrozumiałe, że piłkarze zastanawiają się co dalej, gdzie będą grać po sezonie. Jednak teraz mamy kluczowy moment w aktualnym sezonie i potrzebujemy maksymalnego skupienia na najbliższych spotkaniach. Nie widzę, żeby De Gea miał z tym problem.

Dyskusja