Bailly: Jesteśmy młodzi i powinniśmy słuchać Mourinho

628-390-bailly-3

Środkowy obrońca Manchesteru United Eric Bailly przyznaje, że jest w zespole wielu młodych zawodników którzy powinni słuchać rad jakie kieruje do nich Jose Mourinho.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej Eric Bailly był pierwszym letnim transferem do Manchesteru United po objęciu roli menadżera przez Jose Mourinho. Jest również jednym z grupy młodych zawodników, którzy wciąż mają w sobie potencjał by odnosić sukcesy na Old Trafford. Jednak jak sam przyznaje, młodzi zawodnicy powinni być otwarci na krytykę, a szczególnie na uwagi jakie kieruje do nich menadżer.

– Większość z nas to wciąż młodzi zawodnicy, którzy mają przed sobą wielką przyszłość. Jednak wciąż musimy się wiele uczyć i być otwarci na krytykę i rady trenera.

– Żaden gracz nie jest na tyle dobry by nie było uwag pod jego adresem. Dlatego musimy słuchać uwag jakie kieruje do nas trener i ciężko pracować by móc się dalej rozwijać i zbierać doświadczenie. Menadżer jest dla mnie, jak i dla każdego innego młodego piłkarza Manchesteru United bardzo ważną postacią.

Dyskusja