Mkhitaryan składa obietnicę kibicom Manchesteru United

628-390-mkhitaryan-manutd-7

Henrikh Mkhitaryan obiecuje fanom Manchesteru United, że w następnym sezonie będzie lepiej się prezentował i więcej razy trafiał do siatki rywali.

28-latek w obecnym sezonie strzelił 7 goli i asystował przy 5 trafieniach kolegów, jednak miał dość trudny start w drużynie Mourinho, tak naprawdę pierwszy mecz od 1 do 90 minuty rozegrał dopiero w listopadzie.

Ormianin już 3 razy w tym sezonie wygrywał nagrodę dla najładniejszej bramki miesiąca, ale on sam nie jest usatysfakcjonowany swoimi występami w obecnym sezonie i obiecuje fanom, że w przyszłych rozgrywkach będzie się prezentował lepiej.

– Nie, jeszcze nie – odpowiedział Mkhitaryan zapytany o to, czy pokazał w tym sezonie Premier League pełnie swoich możliwości.

– Wciąż mogę poprawić wiele elementów. Dobrze wiem na co mnie stać i to nie jest jeszcze to, ale wiem też, że w przyszłym sezonie będę lepszy. Mogę to obiecać fanom, przysięgam, że w następnych rozgrywkach zobaczą lepszego Mkhiraryana, który będzie strzelał więcej goli i zaliczał więcej asyst.

Dyskusja