Oblak byłby zaszczycony grą dla Man Utd

628-390-11-oblak

Bramkarz Atletico Madryt, Jan Oblak zdecydowałby się na grę w Manchesterze United, jeśli David De Gea odszedłby do Realu Madryt – informuje Manchester Evening News.

De Gea od czasu niedoszłego transferu na Santiago Bernabeu w 2015 roku, jest silnie łączony z powrotem do Madrytu. Jako jedną z alternatyw dla Hiszpana na Old Trafford ma być właśnie 24-latek, który został w poprzednim sezonie wybrany najlepszym bramkarzem hiszpańskiej La Liga.

Zdaniem Manchester Evening News, aby transfer doszedł do skutku, Manchester United musiałby zapłacić za niego Atletico ponad 33 miliony funtów, co oznaczałoby pobicie wciąż obowiązującego bramkarskiego transferowego rekordu Świata.

Osoba z bliskiego otoczenia Jana Oblaka przekazała M.E.N., że bramkarz byłby zaszczycony grą dla takiego klubu jak United:

Myślę, że dla każdego piłkarza przyjście do Anglii i gra dla takiego klubu byłaby zaszczytem. Wiele czołowych klubów europejskich chce najlepszych bramkarzy Świata. W Anglii 3 kluby wykazują zainteresowanie Oblakiem. Jeśli De Gea wróci do Hiszpanii, wszystko będzie możliwe.

Dyskusja