Mourinho: Gdyby były powtórki wideo, wygralibyśmy 2-1

628-390-mourinho-17

Jose Mourinho po rzutem na taśmę zremisowanym 1-1 meczu z Evertonem miał mieszane uczucia. Menadżer Czerwonych Diabłów uważa, że gdyby były powtórki wideo, jego drużyna mimo słabej dyspozycji wygrałaby 2-1.

Jose, to była dramatyczna walka o punkt, jakie są Twoje odczucia po tym występie drużyny?

– To nie był dobry występ, ale wola walki w drugiej połowie była fenomenalna. Niektórzy piłkarze mają poważne kłopoty, niektórzy fizyczne, inni z niskim poziomem pewności siebie. Trudno w takiej sytuacji zaliczyć dobry mecz, walczyliśmy jednak do końca. Z powtórkami wideo wygralibyśmy 2-1, ponieważ nie było spalonego, ale to było trudne do wyłapania przez liniowego, dlatego nie krytykuję go. Gdy będą powtórki wideo, będzie lepiej dla wszystkich, przede wszystkim dla liniowych i sędziów głównych.

Czy sądzisz, że dziś mieliśmy do czynienia z kolejnym deja vu? Zmarnowane okazje, poprzeczka, obrony bramkarskie?

– Deja vu w wielu aspektach tak, ale w niektórych meczach graliśmy lepiej. Jeśli chodzi o poprzeczki, tak, o grę bramkarza również. Jedna decyzja przeciwko nam także, ale powtórzę, że nie oskarżam nikogo. Drużyna rywali była jak zawsze ultra defensywna, ale nie graliśmy dobrze. Niektórzy piłkarze mają problem z brakiem pewności siebie. Myślę, że niektórzy trochę cierpią. Duch drużyny był dobry, była wiara i walka do końca charakterystyczna dla Manchesteru United, szczególnie w drugiej połowie, po tak słabej pierwszej części.

Źródło:

Youtube

Dyskusja