Mourinho: Chcemy piłkarzy, którzy marzą by tu grać!

628-390-mourinho-8

Jose Mourinho jest pewien, że Manchester United w letnim oknie transferowych dokona interesujących transferów. Portugalczyk ostrzegł zarazem, że nie zamierza sprowadzać piłkarzy narzekających na angielską pogodę, tylko takich, których marzeniem jest gra dla klubu z Old Trafford.

Przed meczem z West Brom, menadżer Czerwonych Diabłów przekazał, że dyskutował już z Edem Woodwardem na temat kilku potencjalnych celów transferowych. Dodał on też, że nie zawsze możliwe jest pozyskanie celów numer jeden i czasami trzeba wybrać inną opcję.

– Jestem pewien, że na koniec lata dokonamy transferów, które wzmocnią naszą drużynę na następny sezon. Możemy jednak nie kupić piłkarzy, którzy są naszymi pierwszymi wyborami, ponieważ nie zawsze się to udaje.

– Nie jestem durnym menadżerem, który poda nazwiska i ma mieć tych konkretnych zawodników, tak nie jest. Podam nazwiska, podam opcje. Dam drugie opcje, jeśli nie będzie możliwe pozyskanie głównych celów. Wszystkie informacje będą przekazane w oparciu o moją analizę, doświadczenie i o przyszłość projektu – powiedział Mourinho.

Antoine Griezmann, który jest wymieniany jako główny cel transferowy Manchesteru United w ostatnim czasie poruszył temat angielskiej pogody, która może sprawić, że nie wybierze on przenosin na Wyspy Brytyjskie. Jose Mourinho zasugerował by ktokolwiek, kto ma zastrzeżenia do angielskiej pogody, wybrał cieplejszy klimat.

– Jeśli chcesz przejść do Londynu, ciesz się Londynem – nie chcemy Cię. Jeśli pierwszą rzeczą o której myślisz jest to, gdzie będziesz żyć, może pomyśl o Los Angeles. LA Galaxy powinno być pierwszym wyborem, a drugą opcją Vitoria Setubal, możesz chodzić wtedy na plażę każdego dnia. Jest wiele pięknych miejsc do życia i do gry. Chcemy ludzi, którzy będą zaangażowani.

– Chcemy ludzi, do których jeśli ja lub Pan Woodward zadzwonimy, to natychmiast poinformują nas o marzeniu gry w naszym klubie. To profil piłkarzy, których szukamy. Jeśli nie chcesz do nas przyjść, powodzenia, ciesz się grą w innym klubie – dodał Portugalczyk.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja