Image default
Klub

Zlatan: Nigdy nie zostawiam niedokończonej roboty

628-390-zlatan-manutd-6

Zlatan Ibrahimović potwierdził, że prowadzi rozmowy z Manchesterem United dotyczące przedłużenia obecnej umowy i zasugerował pozostanie na Old Trafford, odpowiadając, że nie porzuca niedokończonej roboty.

Jestem osobą, która gdy się w coś angażuje, daje z siebie 200% i robię to w czym jestem dobry. Wchodzę w coś, idę na śmierć i dopiero odchodzę. Gdy nadejdzie czas na odejście, nie będzie powodów do narzekania, tak właśnie robię. Nigdy nie zostawiam niedokończonej roboty. Zobaczymy co się wydarzy, rozmawiamy. Mam opcję przedłużenia umowy o kolejny rok i jak długo tu będę, chcę robić co w mojej mocy. Zobaczymy, wciąż zostało wiele czasu – powiedział Zlatan.

Ibrahimović mimo zaawansowanego wieku, zdobył dotychczas 26 goli licząc wszystkie rozgrywki w obecnym sezonie, w tym 15 w Premier League. Napastnik United jest zadowolony, że trafił na Old Trafford.

Cieszę się, że jestem w fantastycznym klubie, nie ma co do tego wątpliwości. To jeden z największych klubów na Świecie ze świetnym menadżerem. Znałem go wcześniej, to zwycięzca i idealny trener dla tego klubu. Bycie piłkarzem Manchesteru United, nie wiem jak wielu ludzi ma taką możliwość, ale ja teraz jestem piłkarzem Man United i ludzie mnie tu chcą. Wybrałem najlepszy angielski klub – dodał Szwed.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka