Sky Sports: Pogbę czekają 3 tygodnie przerwy

628-390-pogba-manutd-11

Pomocnik Manchesteru United, Paul Pogba będzie wykluczony z gry na około 3 tygodnie, po tym jak we wczorajszym meczu Ligi Europy z FC Rostov nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego – informuje Sky Sports.

24-latek był zmuszony opuścić boisko zaledwie kilka minut po przerwie, zastąpiony został przez Marouane’a Fellainiego.

Po najbliższym weekendzie czeka nas przerwa na mecze reprezentacyjne, jednak Jose Mourinho nie sądzi by jego podopieczny był w stanie zagrać w najbliższym meczu z Middlesbrough, a także w spotkaniach reprezentacji Francji.

Zapytany czy Pogba będzie poza grą przez trzy tygodnie, Mourinho odpowiedział:

– Tak. Nie jestem pewien, ale na pewno nie zagra z Middlesbrough [w niedzielę] i w meczach reprezentacyjnych.

Pogba jest w ostatnim czasie bardzo krytykowany, lecz jego kontuzja jest kolejnym problemem Jose Mourinho w drugiej linii Czerwonych Diabłów. Po przegranej 0-1 w FA Cup z Chelsea zawieszony na dwa mecze za czerwoną kartkę jest Ander Herrera. Nieznany jest też stan zdrowia Daleya Blinda, który również został wczoraj zmieniony w wyniku urazu.