Image default
Wypowiedzi

Mourinho odpowiada na krytykę wobec Pogby

628-390-pogbaa

Na Paula Pogbę spadła fala krytyki za ostatnie mecze w barwach Manchesteru United. W obronie swojego podopiecznego postanowił stanąć Jose Mourinho. Oto co Portugalczyk powiedział o krytyce, która spotkała najdroższego piłkarza Świata.

Myślę, ze Świat traci wartości i wszyscy wiemy, że zazdrość wchodzi na taki poziom, który mnie przeraża. To nie wina Paula, że dostaje pieniądze dziesięć razy większe niż niektórzy dobrzy piłkarze. To nie wina Paula, że niektórzy fani mają kłopoty i potrzebują każdego pensa by przeżyć – powiedział Mourinho.

On zasługuje na szacunek, jego rodzina też zasługuje na szacunek. Paul wywodzi się z pracującej rodziny z trzema chłopcami, więc jestem pewien, że jego mama i tata przez wiele lat ciężko pracowali. To chłopak, który przyjechał do Manchesteru jako nastolatek by walczyć o swoją karierę i nie bał się pracować na lepsze życie. On osiągnął Światowy szczyt, jednak nikt mu niczego nie podarował. Jestem bardzo zadowolony z Paula. Klub też jest z niego bardzo zadowolony i myślę, że to bardzo dobrze. Paul ma taką osobowość, że nie poddaje się krytyce, która go spotyka – dodał.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka