Image default
Mecze

Mourinho: Nie wyjdziemy drużyną Nicky’ego Butta

628-390-mourinho-manutd-8

Jose Mourinho przed poniedziałkowym meczem ćwierćfinałowym Pucharu Anglii z Chelsea wyjawił, że zamierza wystawić na to starcie silny skład, gdyż myśli o końcowym sukcesie w tych rozgrywkach.

Przed Czerwonymi Diabłami bardzo napięty terminarz i aż 3 spotkania w zbliżającym się tygodniu. Mimo rewanżu z Rostovem w najbliższy czwartek w Lidze Europy, menadżer United nie zamierza w meczu z Chelsea dać odpocząć największym gwiazdom i zapowiedział, że nie będzie sięgał po piłkarzy Rezerw z drużyny prowadzonej przez Nicky’ego Butta.

W poniedziałek nie zagramy drużyną Nicky’ego Butta. Nie możemy pojechać tam z drużyną Nicky’ego Butta. Manchester United jest zbyt wielkim klubem i jest zwycięzcą tych rozgrywek – powiedział Mourinho.

– To nie wina Chelsea, że ten mecz jest w poniedziałek, dlatego musimy z pewnością dokonać zmian, ponieważ w czwartek gramy z Rostovem, a oni w niedziele mierzą się z Terekiem Grozny. Nie możemy jednak pojechać na Stamford Bridge z drużyną Nicky’ego Butta [Drużyną Rezerw] – dodał.

Podobne artykuły

Sześciu juniorów trenowało z pierwszym zespołem

adi87a

Oceny pomeczowe: Manchester United – Manchester City

Mateusz Motyka

Kadra na mecz z Manchesterem City

Mateusz Motyka