Boruc zatrzymuje United, remisujemy z Bournemouth

628-390-11-united-bournemouth

Manchester United zremisował u siebie z drużyną Bournemouth 1:1. W meczu nie brakowało emocji, kartek i sytuacji.

W 2 minucie pierwsza okazja dla United, po dośrodkowaniu Valencii główkował Rooney, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

W 5 minucie druga świetna okazja dla Czerwonych Diabłów, na czystą pozycję wyszedł Pogba, ale jego strzał obronił Artur Boruc.

W 8 minucie trzecia już okazja dla United, sam na sam po świetnym zagraniu Pogby wyszedł Mata, ale Boruc ponownie obronił jego strzał.

Odpowiedź gości, w 10 minucie prostopadłe podanie otrzymał Afobe, przepchnął Rojo i wyszedł sam na sam, ale świetnie interweniował De Gea.

W 13 minucie mocny strzał Martiala, ale po raz kolejny świetnie broni Boruc

W 20 minucie sam na sam wychodzi Martial, ale Boruc znów nie daje się pokonać.

Piłka wreszcie znajduje drogę do siatki Boruca! 1:0, bramkę zdobywa Marcos Rojo! Antonio Valencia oddawał strzał z linii 16 metra, który ostatecznie zamienił się w podanie do Rojo, który dostawił tylko nogę i nie dał szans polskiemu bramkarzowi!

W 29 minucie goście popisali się ładną wymianą podań przed polem karnym United, ale dośrodkowanie Artera spokojnie wyłapał De Gea.

W 40 minucie King pewnie wykorzystuje rzut karny i mamy 1:1, goście zdobywają gola pierwszym celnym strzałem w meczu.

W doliczony czasie pierwszej połowy zapanował na boisku prawdziwy chaos, po zderzeniu się Zlatana z Mingsem, i sporej awanturze na boisku drugą żółtą kartkę obejrzał Surman i goście będą grać w 10.

Kolejna zmarnowana okazja Zlatana, w sytuacji sam na sam Boruc znów górą, a tuż po tej zmarnowanej okazji sędzia zakończył pierwszą połowę.

W 53 minucie Rooney miał dobrą okazję, oddał strzał, ale został zablokowany.

W 56 minucie z dystansu uderza Pogba, ale kapitalną paradą popisuje się Boruc.

W 73 minucie Zlatan Ibrahimović pudłuje z rzutu karnego, kolejna kapitalna interwencja Artura Boruca, który wyrasta na zawodnika spotkania

W 79 minucie z rzutu wolnego bardzo niecelnie uderzał Pogba.

Manchester United zagrał dzisiaj dobre spotkanie, ale znów zawiodła skuteczność. Nietrafiony rzut karny, dużo zmarnowanych okazji i zamiast 3 punktów jest tylko jeden.

MANCHESTER UNITED 1:1 BOURNEMOUTH

Bramki: 23′ Rojo, 41′ King

Man Utd: De Gea – Valencia, Jones, Rojo, Shaw (70′ Rashford) – Carrick (70′ Lingard), Pogba, Rooney (70′ Fellaini) – Martial, Mata – Ibrahimović

Bournemouth: Boruc – Smith, Cook, Mings, Daniels – Surman (45+3′ czerwona kartka), Arter, Fraser – Pugh (46′ Gosling) , King – Afobe