Image default
Wypowiedzi

Carrick: Po sezonie rozważę odejście na emeryturę

628-390-carrick-9

Michael Carrick poważnie rozważy odejście na emeryturę, jeśli jego wygasający latem kontrakt z Manchesterem United nie zostanie przedłużony – powiedział Anglik na łamach Sky Sports.

35-latek, na cześć którego 11-letniej kariery na Old Trafford zostanie 4 czerwca rozegrany  mecz towarzyski, uważa, że nie ma wielu miejsc, gdzie chciałby grać, oprócz Manchesteru United, jeśli w ogóle takie istnieje.

Zapytany, czy rozmawiał z Jose Mourinho na temat przedłużenia kontraktu, Carrick odpowiedział:

– Na ten moment nie rozmawiałem z nim zbyt wiele. Oczywiście to nadejdzie. W pewnym momencie to będzie miało miejsce, myślę, że niedługo. To coś, do czego podchodzę bardzo spokojnie, jestem pewien, że on także.

– Myślę, że jeszcze przez jakiś czas mogę grać. Tak długo jak będę się prezentował wystarczająco dobrze, dla mnie będzie w porządku. Rozumiem, że nie będę grał w każdym meczu. Nie mam z tym problemu. Potrzebuje jednak grać. Nie chcę być tu tylko dlatego, że ktoś powie: „Jesteś tu tak długo, dlatego Cie zatrzymamy”. Nie chcę tego robić.

– Wszystko zależy od tego jak długo tu będę. Nie sądzę by było wiele miejsce gdzie chciałbym grać [po Manchesterze United], jeśli w ogóle jest takie miejsce.

Zapytany, czy odejdzie na emeryturę, jeśli nie zostanie z nim przedłużony kontrakt na Old Trafford, Michael dodał:

– Prawdopodobnie tak. Tak myślę. Nie mogę powiedzieć, że na pewno, ale to bardzo możliwe.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka