Image default
Kontuzje

Phil Jones wraca do gry

628-390-jones-5

Phil Jones powiedział, że wyleczył już kontuzję stopy, która wykluczyła go z gry na kilka tygodni i jest on gotowy na powrót na boisko w meczu Manchesteru United z Bournemouth.

Środkowy obrońca Czerwonych Diabłów był wykluczony z gry od bezbramkowego remisu z Hull City na początku lutego, ale wrócił do treningów z drużyną i czuje się gotów, by pomóc kolegom w najbliższych meczach.

– Tak, są pozytywne wiadomości. Trenowałem przez kilka ostatnich dni i wyczekuję powrotu na boisko. Byłem wykluczony z gry na około 3 tygodnie i mimo iż trenowałem już dwa dni przed finałem EFL Cup, nie liczyłem, że znajdę się w kadrze. To było dla mnie bardzo trudne i rozczarowujące, ale takie rzeczy się zdarzają – powiedział Jones dla MUTV.

– To był jednak wspaniały dzień dla fanów, piłkarzy, sztabu szkoleniowego i menadżera. To nie był prawdopodobnie nasz najlepszy mecz [finał EFL Cup – przyp. red.] , ale jeśli spojrzymy 10 lat wstecz, nie ważne jak dobrze graliśmy, ale czy wygrywaliśmy czy nie, a teraz wygraliśmy – dodał Anglik.

Podobne artykuły

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a

Ole tłumaczy absencję Alexisa w meczu z Tottenhamem

adi87a