Mourinho: Może kibice powinni pójść pod dom Zlatana

628-390-zlatan-7

Jose Mourinho powiedział, że liczy iż Zlatan Ibrahimović przedłuży kontrakt z United, jednak nie ma on w zwyczaju błagać o to piłkarza. Portugalczyk dodał, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to fani Czerwonych Diabłów powinni pójść pod dom Szweda i prosić go o to by został na Old Trafford.

Ibrahimović był bohaterem wczorajszego spotkania finałowego EFL Cup, zdobywając swojego 25 i 26 gola w barwach Manchesteru United. Dzięki jego trafieniom Czerwone Diabły po zaciętym meczu pokonały 3-2 Southampton.

Obecna umowa Zlatana wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, jednak Jose Mourinho i kibice United liczą, że najlepszy strzelec obecnych rozgrywek przedłuży on swój kontrakt.

-Nigdy nie błagam piłkarza o podpisanie kontraktu. Nigdy nie błagam piłkarza by dla mnie grał. Któregoś dnia, gdy Zlatan zdecydował się mnie opuścić odchodząc z Interu do Barcelony, byłem bardzo smutny, ale nie robiłem nic by go zatrzymać, nie błagam więc piłkarzy.

– Jeśli jednak zajdzie potrzeba, może fani United pójdą pod drzwi jego domu i będą tam całą noc, jeśli będzie to konieczne. Wszyscy chcemy i wierzymy, że zostanie na kolejny sezon – powiedział Mourinho.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja