Twoje imię i nazwisko na książce o Manchesterze United? Teraz to możliwe!

628-390-biografia-manutd

Chcesz stać się częścią diabelskiej historii i umieścić swoje imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na okładce książki „Manchester United. Diabelska biografia”? Teraz to możliwe!

Trwa akcja zapisów dla fanów Czerwonych Diabłów z całej Polski. Wejdź na www.czerwonediably.com, zapisz się i dołącz do grona najwierniejszych kibiców United!

Aby znaleźć się na okładce książki Jima White’a „Manchester United. Diabelska biografia” wystarczy:

1. Wejść na stronę czerwonediably.com.
2. Wypełnić formularz, wpisując imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania/pochodzenia oraz adres e-mail.
3. Gotowe!*

628-390-biografia-manutd-3

*O miejscu na książce decyduje kolejność zgłoszeń. Ci, którzy zapiszą się najszybciej, znajdą się na froncie książki, kolejni z tyłu okładki. Zmieści się tam ok. 600 nazwisk. W przypadku przekroczenia tej liczby, kolejne osoby trafią na wewnętrzne strony okładki, tzw. wyklejki. Jeśli chętnych będzie jeszcze więcej, następne osoby trafią do środka książki.

Każda osoba, która wypełni formularz do 24 lutego do godz. 23.59, stanie się częścią tego unikatowego książkowego projektu!

Uczestnicy akcji nie są w żaden sposób zobowiązani do późniejszego zakupu książki. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń. Regulamin akcji dostępny jest na www.czerwonediably.com/regulamin-united.pdf

Jeśli chciałbyś zamówić książkę, możesz to zrobić już dziś na stronie www.labotiga.pl/117-manchester-united oszczędzasz ponad 11 zł i otrzymujesz wyjątkową ściereczkę do smartfona GRATIS!

Książki szukaj także na http://www.empik.com/manchester-united-diabelska-biografia-white-jim,p1136506749,ksiazka-p, a od 29 marca w salonach Empik w całej Polsce.

628-390-biografia-manutd-2

 

Dyskusja