Martial: Kocham Manchester United

628-390-martial-mu-7

Anthony Martial zdementował plotki o swojej chęci opuszczenia Manchesteru United i przekazał, że chce pozostać na Old Trafford tak długo jak to będzie możliwe.

Francuz wziął udział w konferencji prasowej przed meczem rewanżowym Ligi Europy z Saint-Etienne, podczas której przekonywał o swojej miłości do klubu i fanów.

– Kocham ten klub. Kocham Manchester United. Kocham fanów Manchesteru United, dają mi oni wiele radości i cieszę się, że mnie wspierają. Staram się być tak dobry jak to możliwe by dać im szczęście i by byli usatysfakcjonowani. To czego chcę to zostać w tym klubie tak długo jak to możliwe.

– W zeszłym sezonie dużo grałem. Miałem okazję grać wiele meczów z rzędu, teraz też się ciesze, że gram i muszę czekać. Mamy dobrą grupę z wieloma piłkarzami, dlatego menadżer stara się odświeżać drużynę w każdym meczu. Po prostu musimy być w każdym momencie gotowi by wejść na boisko – powiedział Francuz.

– Dużo pracuję. Pracuję bardzo ciężko. Jestem otoczony wspaniałymi piłkarzami. Staram się uczyć na każdej sesji treningowej i mam naprawdę wielkie szczęście. Czuję się szczęściarzem, że trenuję i gram z tymi piłkarzami. Staram się być skoncentrowanym i dawać z siebie wszystko, jestem przekonany, że następny sezon będzie jeszcze lepszy – dodał.

– Zaczynałem jako środkowy napastnik, ale nawet w AS Monaco czasami grałem jako skrzydłowy i przyzwyczaiłem się do tej roli na boisku, dlatego cieszę się z tego, tak długo dopóki jestem na boisku. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to bym był na boisku – zakończył Martial.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja