Jose Mourinho po rewanżu z Saint-Etienne

628-390-mourinho-manutd-9

Manchester United pokonał Saint-Etienne 1:0 i w przekonującym stylu zapewnił sobie awans do 1/8 finału Ligi Europy. Jose Mourinho po meczu wypowiedział się m.in. na temat urazów Michaela Carricka i Henrikha Mkhitaryana.

To problemy związane ze ścięgnem udowym [Mkhitaryan przyp. red.] i łydką [Carrick przyp. red.]. Trzy dni nie wystarczą na wyleczenie [przed finałem Pucharu Ligi przyp. red.].

Z doświadczenia wiem, że Henrikh i Michael opuszczą finał. To tylko moje założenia, które w żadnym stopniu nie są oparte na wiedzy medycznej, badaniach czy jutrzejszej sesji treningowej. Nawet lekkie urazy łydki i ścięgna udowego wykluczają piłkarzy z najbliższych spotkań.

Manchester United w ciągu ostatnich trzech miesięcy zaliczył tylko jedną porażkę.

Nie jesteśmy nie do pokonania, ale nasze wyniki są dobre. Posiadanie na koncie tylko jednej porażki w ciągu ostatnich 4 miesięcy musi cieszyć.

Ufamy sobie, mimo że zdajemy sobie sprawę z nieuniknionej porażki, która kiedyś nadejdzie. To nie jest ważne, ponieważ pogodzimy się z porażką i wrócimy do dobrej gry. Jesteśmy w dobrej formie i wyjdziemy z najgorszej sytuacji.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja