Rashford: Chcemy się zemścić na Chelsea

628-390-rashford-5

Napastnik Manchesteru United, Marcus Rashford liczy na zemstę za przegrany 0-4 październikowy mecz z Chelsea w Premier League. Obie drużyny zagrają ponownie na Stamford Bridge w ćwierćfinale FA Cup.

– Na tym etapie rozgrywek przychodzi nam zmierzyć się z dobrą drużyną, niezależnie z kim gramy. Myślę, że musimy po prostu przygotowywać się mecz po meczu. Jesteśmy w dobrej dyspozycji, podobnie jak oni, dlatego myślę, że będzie to dobry mecz. Pojedziemy tam pewni siebie i chcemy wygrać to spotkanie – powiedział Rashford o zbliżającym sie spotkaniu z Chelsea.

Zapytany czy piłkarze United liczą na rewanż na Chelsea za październikową porażkę, odpowiedział:

– Zdecydowanie tak! 

United odwróciło losy ostatniego meczu z Blackburn, mimo że po bramce Danny’ego Grahama przegrywało 0-1. Bramki Rashforda i Ibrahimovicia dały Czerwonym Diabłom awans do ćwierćfinału FA Cup. Rashford pochwalił Pogbę i Ibrahimovicia, którzy byli autorami drugiej bramki w tym spotkaniu.

Każdy wie, że to piłkarze z wielką jakością, którzy robią to czego drużyna potrzebuje. Wszystko w jego wykonaniu [Zlatana] wygląda łatwo, ale wykończenie akcji w takiej sytuacji jest trudne do wykonania. To doświadczony piłkarz, który był w podobnej sytuacji wielokrotnie, dlatego wykończył to z łatwością – zakończył Marcus.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja