Zlatan i Pogba po meczu z Blackburn

628-390-pogba-zlatan

Zlatan Ibrahimović i Paul Pogba w znacznym stopniu przyczynili się do wygranej Manchesteru United z Blackburn Rovers w meczu 5 rundy FA Cup. Szwed zdobył zwycięskiego gola, a Francuz zaliczył przy tym trafieniu asystę. Oto co powiedzieli obaj piłkarze tuż po spotkaniu.

Myślę, że drużyna grała dobrze jeszcze przed naszym wejściem na boisko, nie mieliśmy szczęścia przy straconej bramce, ale udało się wyrównać przed przerwą. W drugiej połowie weszliśmy z Paulem by wesprzeć drużynę, dostałem doskonałe podanie i strzeliłem bramkę. To był dobry występ naszej drużyny i cieszymy się z wygranej. Wciąż walczymy na wszystkich frontach, idziemy dalej i nadal będziemy ciężko pracować. Nasza pewność siebie rośnie i jesteśmy gotowi na decydujący moment sezonu – powiedział Zlatan po meczu.

Staram się pomagać drużynie jak to tylko możliwe. Gdy widzę ruch Zlatana, wiem, że mogę zagrać mu piłkę. Często próbujemy, czasami się udaje, innym razem nie. Dziś nam wyszło i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni – dodał Pogba.

Każdy mecz jest nieprzewidywalny, mówiłem to już gdy przychodziłem do Anglii, że nie jest tu tak, że w każdym meczu kontroluje się grę. Trzeba popełnić jak najmniej błędów i wtedy się wygrywa. Każdy mecz w FA Cup jest wyjątkowy, każdy jest jak finał. Nie ma znaczenia czy grasz na co dzień w Premier League czy Championship, o czym świadczy wiele wyników meczów, które nie kończyły się wygraną faworytów. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu, nikogo nie lekceważymy. Wychodzimy na boisko, wierzymy w to co robimy i staramy się wygrać każdy mecz – zakończył Ibrahimović.

Źródło:

Youtube

Dyskusja