Independent: Przyszłość Shawa w United pod znakiem zapytania

628-390-shaw-5

Luke Shaw po raz 4 z rzędu znalazł się poza kadrą meczową. Jose Mourinho notorycznie pomija Anglika, przez co poddaje w wątpliwość jego przyszłość na Old Trafford.

Jak donosi Independent Mourinho jest niezadowolony z bocznego obrońcy, gdyż ten jego zdaniem nie rozwija się jako piłkarz. Mówi się, że Shaw może zostać sprzedany, po to by zrównoważyć wydatki United. Od dawna mówi się o Antoine Griezmannie, a na jego sprowadzenie trzeba będzie wyłożyć duże pieniądze.

21-latek nie może się odnaleźć w drużynie Czerwonych Diabłów, odkąd wyleczył pamiętną, okropną kontuzję nogi. W tym roku Anglik zagrał tylko jedno spotkanie, w połowie stycznia przeciwko Wigan w FA Cup. Nie zagra też w jutrzejszym spotkaniu przeciwko AS Saint Etienne, ponieważ Mourinho potwierdził jego absencję w kadrze meczowej.

– Luke jutro nie zagra. Moja drużyna gra dobrze i jestem bardzo zadowolony z aktualnej czwórki moich obrońców. Zamierzam jutro wystawić taką samą linię obrony jak w mecz z Watfordem – powiedział Portugalczyk na przedmeczowej konferencji.

United w najbliższym czasie czekają 3 bardzo ważne i trudne spotkania. Po meczu z St.Etienne, w niedzielę, w meczu 1/16 finału FA Cup podejmą Blackburn, a za tydzień później udadzą się na Wembley, by zagrać tam z Southampton w finale EFL Cup.

Źródło:

Independent

Dyskusja