Griezmann: Anglia? Mam pewne wątpliwości.

628-390-griezmann-5

Antoine Griezmann jest mocno łączony z transferem do Manchesteru United w letnim oknie transferowym. Spekulacje na jego transferu szybko uciął wcześniej prezydent Atletico, Enrique Cerezo. Teraz także Griezmann poddał w wątpliwość jego odejście do Anglii.

W wywiadzie dla RMC Sport, Griezmann powiedział:

– Na ten moment nie mam zamiaru opuszczać Atletico. Jeśli jednak sezon źle się dla nas skończy, może to rozważę. Ale wówczas będę musiał pomyśleć jaki kierunek wybrać. Barcelona ma tę trójkę z przodu (Messi, Neymar, Suarez), Real Madryt jest niemożliwy ze względu na mój klub. Niemcy mnie nie interesują, Francja nie na ten moment. Jeśli chodzi o Anglię mam pewne wątpliwości dotyczące mojego życia prywatnego. Deszcz, zła pogoda. Potrzebuję być szczęśliwy także poza futbolem.

Mimo iż zdaniem mediów Manchester United jest skłonny zapłacić kwotę klauzuli zapisanej w kontrakcie Griezmanna, a także samemu piłkarzowi zapewnić wynagrodzenie w wysokości 300 tysięcy funtów tygodniowo, to jego słowa mogą poddać w pewną wątpliwość ewentualny transfer do Anglii. Plusem Czerwonych Diabłów w kwestii powodzenia transferu Griezmanna może być jego przyjaźń z Paulem Pogbą i możliwość gry z legendarnym numerem 7, z którym występował wcześniej między innymi jego idol, David Beckham.

Dyskusja