Mourinho: Nie wierzę w transfer De Gei do Realu

628-390-mourinho-15

Trener Manchesteru United Jose Mourinho przekonuje, że nie wierzy w plotki o odejściu swojego podstawowego bramkarza, Davida De Gei do Realu Madryt w letnim okienku transferowym.

26-letni Hiszpan był wybierany najlepszym zawodnikiem klubu 3 sezony z rzędu i jest związany kontraktem z United do 2019 roku. De Gea przedłużył umowę we wrześniu 2015 roku po niesfinalizowanym transferze właśnie do drużyny Realu Madryt. Teraz temat przejścia bramkarza do “Królewskich” powrócił.

Prezydent Realu Madryt Florentino Perez odniósł się do tych plotek tymi słowami:

– To zwykłe spekulacje – czym niejako zaprzeczył tym doniesieniom, a Jose Mourinho również nie wierzy w opuszczenie Manchesteru przez Hiszpana. “The Special One” zapytany o prezydenta Realu odpowiedział:

– Jesteśmy bliskimi przyjaciółmi. Naprawdę bardzo się lubimy. Może za często nie rozmawiamy, ale to normalne. On ma swoje życie i ja mam swoje. Więc jeśli po zakończeniu obecnego sezonu ja będę chciał pozyskać kogoś z jego klubu, a on będzie chciał pozyskać kogoś z United, to nie zaburzy to naszych relacji.

Zapytany o to czy przekonały go słowa De Gei, który zapewniał, że jest “Niezwykle szczęśliwy i skupiony na grze w United”, Portugalczyk odpowiedział:

– Nie mam nic do dodania, ponieważ nie zamierzam się odnosić do zwykłych hipotez. Interesuje mnie tylko fakt, że David jest moim zawodnikiem. I jestem z tego zadowolony. Wiem, że jest tu szczęśliwy.

Źródło:

ESPN

Dyskusja