Mourinho o sytuacji kadrowej na mecz z Watford

628-390-mourinho-16

Jose Mourinho w niedawno zakończonej konferencji prasowej przekazał informacje dotyczące sytuacji kadrowej przed jutrzejszym meczem Premier League z Watford.

Boss przekazał, że Phil Jones wciąż pozostaje kontuzjowany, po nabawieniu się urazu w bezbramkowym remisie z Hull City. Do składu wraca za to Wayne Rooney, który był niedostępny na mecz z Leicester City z powodu choroby.

Boss opowiedział o jego sytuacji z środkowymi obrońcami:

Każda drużyna potrzebuje 4 środkowych obrońców, ale dobrze poradziliśmy sobie pod nieobecność Erica [Bailly]. Pozostali poradzili sobie bardzo, bardzo dobrze.

Teraz jest okres, że niedostępny jest Jones, za to możemy skorzystać z Erica. Oczywiście cieszymy się, że grał on już w poprzednim meczu, w którym dobrze zabezpieczał tyły i wykazywał zrozumienie z kolegami, dlatego wszystko jest w porządku.

Watford, który wygrał z United pierwszy mecz w tym sezonie na Vicarage Road 3-1, do jutrzejszej potyczki na Old Trafford podejdzie bez kontuzjowanych Costela Pantilimona, Nordina Amrabata, Christiana Kabasele i Roberto Peyrery. Pod znakiem zapytanie w tym spotkaniu stoi też występ Valona Behramiego i Miguela Britosa.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja