Mata zaskoczony spekulacjami na temat De Gei i Realu Madryt

628-390-mata-degea-2

Juan Mata w wypowiedzi dla Cadena SER przekazał, że jest zaskoczony spekulacjami o ponownym zainteresowaniu Realu Madryt sprowadzeniem Davida De Gei. Rozgrywający United dodał, że jego kolega z drużyny dobrze czuje się na Old Trafford.

– David jest tu już weteranem, jest tu od wielu lat. Każdy wie jaki jest jego wkład do drużyny. Pojawiły się kolejne spekulacje? Skoro mamy luty, wyobraźcie sobie co będzie w czerwcu, lipcu czy sierpniu… Nie sądziłem, że ten temat powróci.

– Poprzednim razem miał on trudne lato. Później już nie rozmawiałem z nim na ten temat. On się tu dobrze czuje i skupia się na dalszej części sezonu, nie myśli o lecie – powiedział Mata.

Sam De Gea również wczoraj wypowiedział się na temat spekulacji na jego temat:

– Nikt nie zna przyszłości. Przyszłość to przyszłość. Jestem bardzo szczęśliwy w United, to wspaniały klub. W Anglii z futbolu można czerpać wielką radość.

– Madryt? Nie będę o tym rozmawiał. Na ten temat więcej się nie będę wypowiadał. Teraz muszę pozostać skupiony na grze w moim klubie.

Juan Mata mimo iż jest szczęśliwy w United i w Anglii, nie wyklucza, że pewnego dnia zagra jeszcze w La Liga:

– Nie wiem co się wydarzy. Byłem o to pytany wcześniej, ale nie wiem. Jestem tu od 6 lat i jestem szczęśliwy w Anglii, ale wciąż kocham Hiszpanię i zawsze śledzę rozgrywki La Liga. Chciałbym kiedyś znów zagrać w domu.

Źródło:

ESPN

Dyskusja