Woodward: Latem wzmocnimy drużynę

628-390-ed-woodward-2

Dyrektor wykonawczy Manchesteru United, Ed Woodward potwierdził, że klub planuje letnie wzmocnienia drużyny Mourinho, ale dodał też, że nie należy spodziewać się rewolucji kadrowej.

United aktualnie rywalizuje we wszystkich 3 rozgrywkach pucharowych, a także goni czołówkę Premier League. Klub z Old Trafford pozbył się Memphisa Depaya oraz Morgana Schneiderlina, którzy odeszli kolejno do Olympique Lyonu i Evertonu. Nie sprowadzono do Manchesteru żadnego nowego zawodnika, więc klub na zimowym okienku transferowym zarobił około 40 mln funtów.

Jednak o transferach jakich Czerwone Diabły dokonają w lecie mówi się już od dawna. Zdaniem ESPN FC, Mourinho planuje ściągnąć na wyspy jednego pomocnika i dwóch napastników, a celem priorytetowym jest pozyskanie Antoine Griezmanna z Atletico Madryt.

Dyrektor wykonawczy United, Ed Woodward tak skomentował zimowe okienko transferowe w wykonaniu Czerwonych Diabłów:

– Czy jesteśmy zadowoleni z tego okienka? Jesteśmy zadowoleni z aktualnego składu. Oczywiście w lecie kadra zostanie wzmocniona, ale nie musimy ściągać zaporowej liczby piłkarzy. Nawet jeśli wygrasz wszystko to i tak musisz dokonać kolejnych ulepszeń, nie możesz stać w miejscu. W tym momencie nie potrzebujemy dużej ilości nowych nabytków. Chcemy troszkę ustabilizować sytuację kadrową. 

Źródło:

ESPN

Dyskusja