De Gea: Nie będę więcej rozmawiał o Madrycie

628-390-degea-oswiadczenie

David De Gea został zapytany o zainteresowanie jego osobą ze strony Realu Madryt. Hiszpan przekazał, że nie zamierza dłużej rozmawiać na ten temat i chce skupić się na grze w Manchesterze United.

De Gea był o krok od transferu na Stantiago Bernabeu 18 miesięcy temu, jednak przez problemy z faksem, transakcja nie doszła do skutku, po czym podpisał on nowy kontrakt z United do 2019 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Zapytany o swoją przyszłość przez hiszpańskiego dziennikarza podczas eventu sponsorskiego United, odpowiedział:

– Nikt nie zna przyszłości. Przyszłość to przyszłość. Jestem bardzo szczęśliwy w United, to wspaniały klub. W Anglii z futbolu można czerpać wielką radość.

– Madryt? Nie będę o tym rozmawiał. Na ten temat więcej się nie będę wypowiadał. Teraz muszę pozostać skupiony na grze w moim klubie.

– Jesteśmy już w finale Pucharu Ligi i wciąż walczymy w FA Cup i Lidze Europy, chcemy tworzyć dalszą historię tego klubu. Chcemy ponownie triumfować w Premier League – powiedział De Gea.

Jose Mourinho zapytany wcześniej o zainteresowaniu De Geą ze strony Realu Madryt szybko uciął temat kwitując, że pozbywanie się jednego z najlepszych piłkarzy United byłoby nielogiczne.

Dyskusja