Manchester United testuje polskiego bramkarza

ojrzynski

13-letni bramkarz Legii Warszawa Jakub Ojrzyński został zaproszony na tygodniowe testy sprawnościowe przez Manchester United. Podczas pobytu w Anglii będzie go wspierał Leszek Ojrzyński, który jest ojcem zawodnika.

Były trener m.in Korony Kielce oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała Leszek Ojrzyński w rozmowie dla Sport.pl przyznaje, że mimo kiepskich warunków pogodowych, testy w takim klubie jak Manchester United będą dla jego syna niezwykle cennym doświadczeniem i pomogą mu stać się w przyszłości lepszym zawodnikiem.

– Warunki do trenowania mają tu naprawdę świetne. Jakub trenuje wraz z zespołem U14 i mimo kiepskiej pogody wszystko pod względem przygotowania naprawdę robi wrażenie. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza z nich trenowała na boisku z sztuczną nawierzchnią, natomiast druga grupa miała do dyspozycji pełnowymiarowe boisko pod dachem -przyznaje Leszek Ojrzyński.

– Manchester United jest świetnym klubem, jednak na ten moment nie ma tematu ewentualnego transferu Jakuba. Wciąż jest zawodnikiem Legii Warszawa, natomiast możliwość trenowania w tak wielkim klubie będzie dla niego cennym doświadczeniem.

Źródło:

Sport.pl

Dyskusja