Manchester United ogłasza cennik biletów na sezon 2017/18

628-390-old-trafford-ewakuacja

Manchester United wydał oficjalne oświadczenie, w którym przedstawił ceny biletów na mecze w sezonie 2017/18.

Cennik ten będzie obowiązywał przez następne 6 sezonów, posiadacze karnetów młodzieżowych, przeznaczonych dla osób poniżej 16 roku życia mogą liczyć na 50% tańsze wejściówki. Cena za bilet na mecz w poszczególnych sektorach będzie wynosić zaledwie 10 funtów.

Obniżono też 0 25% cenę biletów na domowe mecze w pucharze EFL, oraz podtrzymana będzie również 25% zniżka na mecze w europejskich rozgrywkach UEFA (jeśli oczywiście drużyna się zakwalifikuje). Cena karnetu dla dorosłych, za sezon będzie nadal wynosić 532 funty (w przybliżeniu 2670 zł).

– Dotarło do nas niesamowite zaangażowanie, naszych fanów, w wspieranie drużyny i całego klubu – powiedział Richard Arnold, dyrektor zarządzający marketingiem Manchesteru United.

– Większość cen pozostaje na tym samym poziomie, ale część zdołaliśmy obniżyć. Nasi fani swoją lojalnością pokazali, że na to zasługują. Należą się im ogromne podziękowania,  za doping i wsparcie jakie okazują drużynie i klubowi. To dzięki nim Old Trafford jest tak trudnym terenem dla przyjeżdżających tu rywali. W tym sezonie padł rekord w liczbie zakupionych karnetów, co pokazuje, że społeczność naszych fanów wciąż się rozrasta i rozwija. Dziękuję jeszcze raz za całe zaangażowanie jakie wkładają w tworzenie wielkiego klubu, jakim jest Manchester United.

Cały cennik jest dostępny na stronie: www.manutd.com/seasontickets

Źródło:

manutd.com

Dyskusja