Joyce: Pogba powinien przestać skupiać się na głupich fryzurach

628-390-pogba-manutd-4

Były trener rezerw Manchesteru United, a obecnie menadżer Wigan Athletic ostrzegł Paula Pogbę, by przestał zaprzątać sobie głowę „głupimi fryzurami” i innymi pozaboiskowymi sprawami, jeśli chce kiedyś zostać najlepszym piłkarzem Świata.

Joyce był trenerem Pogby w rezerwach United jeszcze przed jego transferem do Juventusu, więc zna go bardzo dobrze. Zdaniem menadżera Wigan, Francuz zbyt wiele uwagi przykuwa na sprawy nie związane z klubem.

Zapytany przed meczem z Czerwonymi Diabłami, czy Pogba może spełnić swój cel i zostać kiedyś najlepszy na Świecie, Joyce odpowiedział:

To zależy od niego. Zależy czy nadal będzie się skupiał na głupich fryzurach i będzie związany ze zbyt wieloma sprawami pozaboiskowymi.

– Od niego zależy co zrobi, nie chcę być krytyczny wobec niego, nie przypominam sobie jednak, żeby Paul Scholes czy Ryan Giggs zajmowali się takimi rzeczami jak on. 

Prowadzone przez Joyce’a Wigan Athletic przyjedzie jutro na Old Trafford, gdzie zmierzy się z Manchesterem United w meczu 4 rundy FA Cup.

Dyskusja