Sky Sports: Niepewna przyszłość Martiala na Old Trafford

628-390-martial-14

Zdaniem Sky Sports Jose Mourinho nie jest zadowolony ze swojego zawodnika i jego przygoda w Manchesterze United może zakończyć się już w letnim okienku transferowym.

Mourinho wyraźnie zaznaczył, że na skrzydłach w jego drużynie jest wielka konkurencja, bo może na tej pozycji ustawić Marcusa Rashforda, Henrikha Mkhiraryana, Juana Matę, Jessiego Lingarda oraz Ashley’a Younga. United mają też w planach wzmocnić linię ataku, od dawna mówi się o transferze Griezmanna. Sytuacja nie jest za ciekawa dla Francuza, który w tym sezonie Premier League tylko dwa razy trafił do siatki.

Martial mimo to utrzymuje, że na Old Trafford czuje się szczęśliwy i nie chce opuszczać Manchesteru. Jednak jego słaby występ w meczu z Liverpoolem bardzo zawiódł Mourinho i ten nie zabrał 21-latka na rewanżowy mecz EFL Cup z Hull City.

W tym miesiącu Martial z United nie odejdzie, ale jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Na początku miesiąca agent Francuza przyznał, że Sevilla była poważnie zainteresowana sprowadzeniem Anthonego, jednak transfer ostatecznie nie doszedł do skutku.

Martial trafił na Old Trafford w sierpniu 2015 roku. Wtedy to Louis van Gaal ściągnął go z AS Monaco za 36 mln funtów. W debiucie w barwach Czerwonych Diabłów udało mu się zdobyć bramkę w prestiżowym starciu z Liverpoolem na Old Trafford. Udało mu się też zdobyć w United dwa trofea, trofeum FA Cup oraz Tarczę Wspólnoty.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja