Memphis: Mourinho to wspaniały trener

628-390-memphis-8

Memphis Depay powiedział, że mimo iż nie miał zbyt wielu okazji do gry w barwach Manchesteru United w tym sezonie, to nie miał on złych relacji z Jose Mourinho.

22-latek nie mógł się przebić do pierwszego składu United i odszedł w zeszłym tygodniu do Lyonu. Holender rozegrał w tym sezonie tylko 20 minut w Premier League, jednak nie ma żalu do Portugalczyka.

Tuż po transferze Depaya do Lyonu, Mourinho nie wykluczył jego powrotu na Old Trafford w przyszłości i powiedział, że to piłkarz z dużym potencjałem.

Memphis po tych słowach również pochwalił swojego byłego menadżera:

– Jego słowa były bardzo miłe. W Manchesterze zawsze pracowałem tak jak tego ode mnie oczekiwano. Osobiście dla mnie nie było to łatwe, potrzebowałem gry. Nie mieliśmy jednak złych relacji [z Mourinho]. To wspaniały trener i wspaniała osoba. Teraz zobaczymy jak będę grał tutaj. W każdym razie powiedział on o mnie dobre rzeczy – powiedział Memphis

Depay zaliczył debiut w barwach Lyonu wchodząc z ławki w wygranym 3-1 meczu z Marsylią i po meczu powiedział, że jest gotów walczyć o pierwszy skład.

– Czuję się bardzo dobrze, w najwyższej formie. Mój pierwszy tydzień był dobry, treningi przebiegły bardzo dobrze i powoli wchodzę na właściwy rytm.

– Myślę, że jestem już gotów by zagrać od pierwszej minuty w kolejnym meczu. Ciężko trenuję, moja forma jest dobra. Sądzę, że mogę wyjść w pierwszym składzie w następnym spotkaniu – dodał Holender.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja