Castles: Pogba nakłania Griezmanna na transfer do United

628-390-griezmann-pogba-2

Manchester United ma nadzieję, że Paul Pogba pomoże klubowi w skuszeniu Antoine’a Griezmanna do przenosin na Old Trafford w letnim oknie transferowym – donosi Duncan Castles na łamach Daily Record.

Jose Mourinho wytypował napastnika Atletico Madryt jako cel numer jeden na letnie okno transferowe i jako piłkarza, który ma dać Czerwonym Diabłom jakość niezbędną do przywrócenia klubu na szczyt.

United ma być pewne swego jeśli chodzi o sprostanie oczekiwaniom finansowym Atletico za Griezmanna, teraz pozostaje przekonanie samego piłkarza, który jest silnie związany z obecnym trenerem madryckiego klubu, Diego Simeone.

Powołując się na źródła z otoczenia Manchesteru United, Duncan Castles informuje, że klub próbował pozyskać Francuza już w ubiegłe lato, jednak wówczas piłkarz skupiał się wyłącznie na Euro 2016 i ostatecznie pozostał w Madrycie.

W ostatnich miesiącach United miało powierzyć koledze z reprezentacji i bliskiemu przyjacielowi Griezmanna, Paulowi Pogbie zadanie przedstawienia w jak najlepszym świetle klubu z Old Trafford, rekomendując mu go jako idealne miejsce do kontynuowania jego kariery.

Źródło:

Daily Record

Dyskusja