Mourinho przed meczem z Hull City

628-390-mourinho-manutd-9

Jose Mourinho pojawił się dziś na konferencji prasowej przed meczem z Hull City w nowej fryzurze, czym przyciągnął dodatkową uwagę mediów. Portugalczyk odpowiedział przed momentem na kilka pytań przed czwartkowym starciem z Tygrysami.

Po wygranej 2-0 w pierwszym półfinale na Old Trafford, zapytany czy jego drużyna zwycięży w rozgrywkach EFL Cup, odpowiedział:

– Naprawdę nie wiem. Wiem, że będzie ciężko. Zobaczymy co się wydarzy. Na ten moment mamy 35 procent szans na wygranie EFL Cup.

– Wygranie tego turnieju byłoby miłe, ale nie sądzę by od tego zależała nasza dobra dyspozycja w dalszej fazie sezonu. Podchodzimy do tego mecz po meczu. Będzie naprawdę ciężko. Mam w swoim biurze tablice z naszymi meczami, a także z możliwymi meczami i gdy na to patrzę, uważam, że będzie naprawdę ciężko.

Zapytany czy jest zaskoczony szybkim sukcesem Marco Silvy jako menadżera Hull, odpowiedział:

– Nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Wiedziałem to. Wiedziałem, że Marco to dobry trener, pod wodzą którego drużyna może się poprawić. Przed nim wciąż bardzo ciężka praca do wykonania, czeka go walka o utrzymanie z 5, 6 czy 7 zespołami, ale to dobry trener. Bardzo dobry.

Menadżer Czerwonych Diabłów podkreślił, że przed rewanżem nie można zlekceważyć drużyny Hull City:

– Zagrali przeciwko nam bardzo dobrze. Zagrali też u siebie mecze, które wygrali i w których zaprezentowali się bardzo dobrze. Bardzo dobrze zagrali też przeciwko Chelsea. Myślę, że są oni w dobrej sytuacji.

Jose Mourinho potwierdził też, że Eric Bailly wraca do Manchesteru po nieudanym występnie jego reprezentacji w Pucharze Narodów Afryki, lecz nie będzie on mógł zagrać w czwartkowym meczu. Oprócz Iworyjczyka, pozostali zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja